Torbalı Petek Temizleme

Torbalı petek temizliği kuruluşumuzu arayarak belki petek alt üst sistemleri arasındaki soğukluk ve sıcaklık balanssızlığını gidermek isteyebilirsiniz. Aslında buna kapı aralayan etmenlerden birkaç tanesini yazmak belki hanenizde de bir şekilde inceleme fırsatını bulmanızı sağlayacaktır. Torbalı Petek Temizleme ile Tüm ihtimalleri beraber değerlendirelim.Torbalı petek temizliği ekiplerimizce verilecek olan kimyevi bazlı bakım çalışmaları ile en iyi performansın radyatörlerinize aşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Radyatörlerin hava yapması ne yazık ki onun tahliyesini gerektirir ve bunu yaparken lütfen su çıkışı miktarına dikkat edin. Sözgelimi hanenizde 10 tane petek var her birisinde hava tahliyesi yapıyorsunuz lakin 1 litreye yakın su da birlikte çıktı. Bu vaziyette o kayıp suyu yerine ilave etmezseniz netice daha hüsran olabilir. Torbalı Petek Temizleme Bu konuyu biraz daha açacak olursak, diyelim ki hiçbir şekilde su çıkışı olmadan hava tahliyesi yaptınız ve peteklere de yeteri miktar su basma işlemini uyguladınız. Ama içinde atık madde varsa o vakit yeniden soğuk kalan yerler buna devam edecektir.

Ayrı olarak reglaj ayarı bina içine yönlendirilen ilk petekten itibaren tamamiyle kapalı duruma geçirilip biraz açılması, sıradaki petekte ise biraz daha ilk olana göre açılması gerekiyor. Biz takriben 1-3 saat gibi zaman içinde tüm peteklerinizi temizleyebiliyoruz ve isterseniz apartman içi komple bakım hizmetini de bizden alabilirsiniz. Torbalı petek temizliği teknik kadromuz ile ısınmama problemini çözebilmek için tecrübeli olan ekibimizi sizlere yönlendirebiliriz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com