Regal Televizyon Servisi

Regal TV Servisi
Regal markası bir çok teknolojik ürünlerdeki gelişmelerdeki başarısını, Televizyon alanında da sürdürmektedir. En çok tercih edilen Televizyon markalarının arasında yerini alan Regal TV ler her geçen günde ürettikleri Televizyonları, fonksiyonel ve tasarım olarakta daha donanımlı hale getirmektedirler.

Regal TV ler, Kullanıcılarına, 24 Ay Garanti süresi sunmaktadır. Fakat Kullanıcı hatası ile Garanti kapsamı dışında kalan TV’ler ile Garanti süresi geçmiş TV’lerin, hem yüksek maliyetli servis ücretleri çıkmakta hem de Garanti Servisi yasal süresi uzun olmaktadır. Regal Televizyonlarda, İzmir Regal TV Servisi olarak, Televizyon servis ve tamirinde en iyi hizmeti en uygun fiyata hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Regal Tv Servisi olarak, gelişen teknolik ürünleri yakından takip ederek, servis ve tamir hizmetinde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Regal TV’lerin yedek parça satışı ve değişimi içinde bizlere başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yedek parça satış ve gönderimimiz vardır.

İzmir Regal Televizyon Servisi Olarak Ücretsiz arıza tespiti yaparak, müşteriye fiyat biRegalisi vermeden ürünün servis ve tamir işlemlerine başlamıyoruz.

İzmirli TV Ustalarından Regal Marka Televizyonlarınız Dürüst, güvenilir ve hızlı bir şekilde Servis, Tamir ve Bakımı yapılmaktadır.

Kurumsal Firmaların, Otellerin, Şirketlerin, Hastanelerin ve birden fazla Tv bulundurmak zorunda olan kurum ve kuruluşların Televizyon Servis, Bakım ve kurulum işlemleri tarafımızdan yerinde ve en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Regal LED TV, QLED TV, OLED TV ve LCD TV çeşitleri olmak üzere Tüm Regal Televizyon ÇeşitlerininTamiri, üstün hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

İzmir Regal Led Tv Servisi, İzmir Regal Smart Tv Servisi, İzmir Regal Lcd Tv Servisi, İzmir Regal QLED Tv Servisi, İzmir Regal OLED Tv Servisi

İzmir Regal TV Servisi, İzmir Regal Televizyon Servisi, İzmir Regal Tv Tamiri, İzmir Regal Televizyon Tamiri, İzmir Regal TV Ustası, İzmir Regal TV Tamircisi, İzmir Regal Televizyon Tamircisi, Regal İzmir Teknik Servisi, Regal İzmir TV Servisi

İl ve İlçe:

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA
karabağlar arçelik servisi arçelik servisi