Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi Telefon Numarası

☎️ 0850 305 5220
Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Beyaz Eşya Servisi

Teknoloji ürünlerinin başında gelen arçelik markası dünya üzerinde başarısını kanıtlamış bir markadır. Hemen hemen her evde, ofiste, işyerine arçelik markasının elektrikli ev aletleri kullanılmaktadır. İçeriğimizde ele alacağımız ürünlerden bazıları, klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon gibi günlük ihtiyacımız olan ürünler olucaktır. En yakın karabağlar arçelik servisi kullanmakta olduğumuz bu ürünlerin satış sonrası kullanımında arızalar söz konusu olduğunda teknik destek ve yardım alabileceğiniz bir teknik servis firmasıdır. Cihazların yanlış kullanımı veya ürünlerinizin arıza yapması durumunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere 0850 305 5220 veya 0850 305 5228 nolu arçelik çağrı merkezi numaramızdan dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Karabağlar Klima Servisi

Arçelik klimalar yılın 365 günü kullanmakta olduğumuz bir evin, iş yerinin, ofislerimizin olmazssa olmazlarındandır. Klimalar yaşantımızı olumlu etkiliyen en iyi cihazlardan birtanesidir. Sıcak yaz günlerinde serinlememizi, soğuk kış aylarında ise ısınmamızı sağlarlar. Son teknoloji ile beraberinde on off klimalar yerlerini artık inverter model klimalara bırakmış durumdalar, on off klima üretilmemektedir. Arçelik markası klima cihazları konusundada rakiplerinin arasında iddalı bir şekilde kendini geliştirmeye devam ediyor. en yakın karabağlar arçelik servisi izmirin bir ilçesi olan karabağlarda klima teknik servis hizmeti vermektedir. Klimam soğutmuyor, klimam ısıtmıyor, klimam su akıtıyor, klimam sesli çalışıyor, klimamın motoru çalışmıyor, klimamın fanı üflemiyor, klimam koku yapıyor gibi şikayetleriniz mevcut ve sorun yaşıyor iseniz bize ulaşarak bizden servis randevusu talebinde bulunabilirsiniz, en yakın teknik ekibimiz en kısa sürede sizlere hizmet vericek sorununuza çözüm odaklı sonuça dönüştürücektir. Klima’dan sonra yazımıza arçelik kombiler ile devam etmek istiyorum.

Karabağlar Kombi Servisi

Arçelik kombiler sektöre girdiğinden beri adını duyurmayı başarmış cihazlar piyasaya sürmüştür. Kombilerimiz uzun yıllarca kullanabildiğimiz özellikte cihazlardır. Kazan dairelerinde, merkezi ısıtma sistemlerinde, ev ve işyerlerimizde petek aracılığı ile veya yerden ısıtma ile sıcak su kullanımlarımızda istediğimiz sıcaklara ulaşmamızı sağlayan cihazlardır. Bu cihazların teknik arızlara sebeb vermemesi içe periyodik bakımlarını ihmal etmemeliyiz. Kombi cihazlarımızın bakımlarını her yıl yaptırmamız gereklidir. Petek Temizleme ve tesisat temizlememe işlemlerimizi ise cihazlarımızın yüksek performans sağlaması amacıyla  üç ila beş yıl gibi zaman zarfı içerisinde yaptırmalıyız. Kombi su akıtıyor, Kombi ses yapıyor, kombi su eksiltiyor, kombi basınç yükseliyor, kombi sıcak su vermiyor, kombi petekler ısınmıyor, kombi oda termostatı ayar yapılmıyor, kombi hata kodu veriyor gibi arızalarınızda karabağlar arçelik servisi izmir ‘den bakım ve arızalarınız için dilediğiniz zaman randevu alabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kombi açıklamızdan sonra yazımıza arçelik buzdolabları ile devam ediyoruz.

Karabağlar Buzdolabı Servisi

Buzdolabı deyince aklımıza mutfak geliyor 🙂  Mutfaklarımızın en gözde ürünlerinden biridir buzdolabı. Susarız buzdolabına gideriz, acıkırız buzdolabına gideriz, günde en az 10 kez kapağını açıp kapattığımız ürünlerdir buzdolablarımız. Arçelik buzdolabları, piyasada en uygun fiyatlı ve yüksek performanslı kaliteli ürünlerdir. Arçelik markası buzdolabı portföyünü dört kategoride genişletmiştir ve bunlar şu şekildedir. Çift Kapılı Buzdolabı, Tezgah Altı Buzdolabı, No Frost Buzdolabı,Gardırop Tipi Buzdolabı olmak üzere kategorilendirmiştir. Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı su akıtıyor, buzdolabı sesli çalışıyor, buzdolabı alarm ötüyor, buzdolabı hata veriyor, buzdolabı yiyecekleri donduruyor gibi arızalarla karşılaştığınızda karabağlar arçelik servisi firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz ve profesyonel teknik servis ekibimiz müşteri memnuniyet odaklı prensibini benimsemiş bir ekip ve firmadır gönül rahatlığı ile sorunlarınıza çözüm üretebilir. İçeriğimize arçelik çamaşır makineleri ile devam edelim.

Karabağlar Çamaşır Makinesi Servisi

Günlük yaşantımı tempomuza bağlı olarak sürekli kıyafet ve giyeceklerimiz kirlenmektedir. Bizde ürünlerimizi yıkamak temizlemek gibi ihtiyaçlarımız için çamaşır makinelerini kullanırız. Kadınların, annelerimizin en büyük yardımcısı olan çamaşır makinelerimiz evin demirbaş eşyalarından birtanesi olarak yerini almaktadır. Arçelik marka çamaşır makinelerine gelicek olursak gerçekten sektörde olan çamaşır makineleri arasında gerek fiyat, gerek özellik, gerekse performans bakımından çok iyi konumda cihazlardır. Çamaşır makinelerimizde kulanıcı olarak yapmamız gereken en büyük işlemlerden birtanesi, cihazlarımıza çamaşırlarımızı yüklemeden önce mutlaka ceblerini kontrol etmeliyiz. Ceblerimizde unutulan toka, para, madeni parçalar gibi yabancı cisimleri kontrol etmektir. Tabi çoğumuz kontrol etsekte herzaman şanslı olamayabiliyoruz. Bizde buna önlem olarak her hafta veya mümkünse 2-3 yıkamada bir makinelerimizin sağ alt köşesinde olan pompa su boşaltma motorumuzun kapağı açarak haznede biriken veya  kalan bir cisim varsa temizlemek ve onu ordan çıkarmak olucaktır. Arçelik çamaşır makinesi su boşaltmıyor, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi sıkarken ses yapıyor, çamaşır makinesi suyu ısıtmıyor, sigorta attırıyor, yürüyor, yanık kokusu var gibi şikayetleriniz için karabağlar arçelik servisi firmamızdan aynı gün teknik servis talebinde bulunabilir, randevu alabilirsiniz.

Uzman Karabağlar Arçelik Servisi olarak Arçelik beyaz eşya klima ve kombi ürünleri hakkında aklınıza takılan sorularınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede sorularınıza cevap vermekteyiz. Teknoloji ürünleri alanında uzman profesyonel ekibimizle siz değerli tüketicilerimizin emrindeyiz.

Arçelik Kurutma Makinesi Tamiri Yapıyormusunuz?

Evet. Teknik servis hizmetlerimiz arasında kurutma makinesi tamir ve bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. Kurutma makineleri son zamanlarda kullanım popülerliği hızla artmış tüketici ürünleri arasında bulunmaktadır. Servis çağırmadan önce kurutma makinesi cihazınızın kullanma klavuzunda yer alan, tüketicilerin servisleri çağırmadan önceki yapması gereken talimatları mutlaka inceleyin. Kurutma makinesi ile alakalı aklınıza takılan bir şey olursa müşteri destek hattımızdan çekinmeden bilgi alabilirsiniz. Sizlerin sorunlarınıza sorularınıza, cevap verdikçe mutlu olan bir anlayışta servisiz sizlere herzaman destek verebilir ve çözüm üretebiliriz.

Karabağlarda hangi mahallelere hizmet veriyoruz?

karabağlar arçelik beyaz eşya servisi

Abdi İpekçi, Adnan Süvari, Ali Fuat Cebesoy, Ali Fuat Erden, Arap Hasan, Aşık Veysel, Aydın, Bahar, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Barış, Basın Sitesi, Bozyaka, Cennetçeşme, Cennetoğlu, Çalıkuşu, Devrim, Doğanay, Esenlik, Esentepe, Esenyalı, Fahrettin Altay, Gazi, General Asım Gündüz, General Kazım Özalp, Gülyaka, Günaltay, İhsan Alyanak, Karabağlar, Kavacık, Kazım Karabekir, Kibar, Limontepe, Maliyeciler, Metin Oktay, Muammer Akar, Osman Aksüner, Özgür, Peker, Poligon, Refet Bele, Reis, Salih Omurtak, Sarıyer, Selvili, Sevgi, Şehitler, Tahsin Yazıcı, Tırazlı, Uğur Mumcu, Umut, Uzundere, Üçkuyular, Vatan, Yunus Emre, Yurdoğlu, Yüzbaşı Şerafettin Mahallesi ve yakın semtlere aynı gün Arçelik teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İl ve İlçe:, ,

Bu Servise 167 Yorum Yapılmıştır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com