İzkent Klima Servisi

İzkent Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın İzkent Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzkent Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. İzkent Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  İzkent Merkez ve Semtleri

İzkent Klima Servisi

İzkent Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: İzkent / Merkez

İzkent Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

İzkent Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, İzkent Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, İzkent Klima Bakımı, Klima Kumandası, İzkent Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

İzkent Klima Servis Telefonu

İzkent Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

İzkent Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren İzkent Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

İzkent Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

İzkent Klima Tamir Servisi

İzkent Klima Fiyatları

İzkent İkinci El Klima Alanlar

İzkent Klima Servisi İş İlanları

İzkent Taşeron Klima Verenler

İzkent Klima Montajı

İzkent Klima Bakımı

İzkent Klima Temizleme

İzkent Klima Gaz Dolumu

İzkent Klima Sökme Takma

İzkent Klima Taşıma

İzkent Klimacı

İzkent Klima Tamircisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com