Hıdırlık Klima Servisi

Hıdırlık Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Hıdırlık Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Hıdırlık Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Hıdırlık Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Hıdırlık Merkez ve Semtleri

Hıdırlık Klima Servisi

Hıdırlık Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Hıdırlık / Merkez

Hıdırlık Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Hıdırlık Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Hıdırlık Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Hıdırlık Klima Bakımı, Klima Kumandası, Hıdırlık Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Hıdırlık Klima Servis Telefonu

Hıdırlık Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Hıdırlık Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Hıdırlık Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Hıdırlık Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Hıdırlık Klima Tamir Servisi

Hıdırlık Klima Fiyatları

Hıdırlık İkinci El Klima Alanlar

Hıdırlık Klima Servisi İş İlanları

Hıdırlık Taşeron Klima Verenler

Hıdırlık Klima Montajı

Hıdırlık Klima Bakımı

Hıdırlık Klima Temizleme

Hıdırlık Klima Gaz Dolumu

Hıdırlık Klima Sökme Takma

Hıdırlık Klima Taşıma

Hıdırlık Klimacı

Hıdırlık Klima Tamircisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com