Foça Arçelik Servisi

☎️ 0850 305 5220

Foça Arçelik Servisi izmir şehrinde hizmet vermektedir.. Arıza yapan beyaz eşya ürünlerinize teknik servis hizmeti vermektedirler. Hertürlü beyaz eşya arızasına uzman teknisyenleri bakar. Her teknisyenin üzerinde kendine özel bir tableti vardır. Arızalı cihaz bilgilerinizi bu tablet üzerinden kayıt altına alırlar ve servis raporu oluştururlar. Ve garantili olan ürünlerinize özenle tamir hizmeti verirler. Garantili olan cihazların onarımları için ücret ödemezssiniz.

Arçelik Hizmetleri

Arçelik sağlam ve güvenli bir firmadır Arçelik Foça Servisi işlerini temiz özenerek ve müşteri memnuniyetine önem vererek düzgün bir şekilde yapar. Arçelik servisi her çalışanını İstanbul’a teknisyenlik sınavına gönderir. Sınavlarını, eğitimlerini başarıyla gerçekleştiren herbirey siz değerli tüketicilerin sorunlu cihazlarına hizmet vermeye hak kazanmış olur. Türk markası olan Arçelik buzdolapları sağlıklı dayanıklı, kalitelidir. Satış sayısı türkiyede üretilen buzdolablarına göre çok daha fazladır. Çamaşır makinelerinin devri yüksektir ve diğer marka makinelere göre çamaşırlarınız daha kuru çıkar. Yani yeni bir çamaşır makinesi satın alırken arçelik marka düşünmeniz yararınıza olucaktır.

Foça Arçelik Servisi Tanıtımı

Ocakları doğal gaz ve tüplü diye 2 şekilde kullanma imkanı verir bulaşık makineleri yine yerli üretim olup başarısını gerek kalite, gerekse bulaşıklarınızı temiz yıkaması konusunda kendini kanıtlayan markalar arasındadır. Foça Arçelik Servisi hızlı teslimat, montaj arıza ve bakım gibi işlerinizi büyük bir sabır ve titizlikle yürüterek başarılı bir sonuca ulaştırırlar. Ters davranan müşterilerle bile kibar konuşup güler yüzle sorunlarına çözüm üretmeye çalışırlar. Müşteri memnuniyetini kendileri için bir kriter haline getirmişlerdir. Servis teknisyeninin herzaman yanında işlerine yardım olması amacıyla yardımcı elemanlar bulunmaktadır. Foçanın tüm semt ve ilçlerine servis hizmetini aynı gün sağlamaktadırlar. Yeni alıdğınız cihazlarınız tarafınıza teslim edildi ve siz yeni ürünlerinizi daha sonra mı kurdurmak istiyorsunuz?  Evet bu konuda cihazlarınızın garanti süreleri cihazlarınızın montajı yapıldığı tarihten sonra başlar ve yeni kurulan cihazların garanti süreleri resmi olarak 3 yıldır. Beyaz eşya, Klima, Kombi ve televizyon arızalarına hizmet veren teknisyenler ayrıdır herkez kendi bölgesi ve kendi ürünleri üzerinde sorumludur. Uydu anten montajı, televizyon kurulumu, LED değişim ve kanal yükleme işlemleriniz yapılmaktadır. 0850 305 5220 nolu çağrı merkezimizden servis kayıtlarınız için randevu alabilirsiniz. Yukarıda yazılı işlemler gibi son olarak garanti dahili cihaz onarımlarınızdan ücret talep edilmez ve sadece garanti süresi geçmiş cihazlarınız için arıza tespit ücreti adı altında servis ücreti talep edilir.  Daha detaylı bilgi için servis merkezi numaramızı arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İl ve İlçe:, ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com