Dikili Klima Servisi

Dikili Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Dikili Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Dikili Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Dikili Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Dikili Merkez ve Semtleri

Dikili Klima Servisi

Dikili Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Dikili / Merkez

Dikili Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Dikili Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Dikili Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Dikili Klima Bakımı, Klima Kumandası, Dikili Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Dikili Klima Servis Telefonu

Dikili Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Dikili Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Dikili Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Dikili Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Dikili Klima Tamir Servisi

Dikili Klima Fiyatları

Dikili İkinci El Klima Alanlar

Dikili Klima Servisi İş İlanları

Dikili Taşeron Klima Verenler

Dikili Klima Montajı

Dikili Klima Bakımı

Dikili Klima Temizleme

Dikili Klima Gaz Dolumu

Dikili Klima Sökme Takma

Dikili Klima Taşıma

Dikili Klimacı

Dikili Klima Tamircisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com