Balçova Arçelik Servisi

☎️ 0850 305 5220

Günlük Yaşamınızı kolaylaştıran tüm bulaşık makinesı, çamaşır makinesi, klima, buzdolabı, kombi gibi her tür beyaz ve dayanıklı eşyalarda Arçelik Servisi ilk sıralarda gelmektedir.Her birinde zaman içerisinde sizden kaynaklanan ya da kaynaklanmayan sorunlar yaşanabilmektedir.Böyle zamanlarda canınızı hiç sıkmadan balçova arçelik servisi hizmetlerine ulaşabilmek için hemen 0850 305 5220 numaralı telefonu arayınız.

Serviste görevli personelin hepsi işinin ehli kişilerdir.Balçova Arçelik Servisi yalnızca onarım değil bakım hizmeti de verilmektedir. Verilmekte olan teknik servis hizmetlerinde onarım sırasında kullanılan tüm parçalar orijinal olup bir yıl garantisi mevcuttur.Bu gibi alakalı sorunlarınızda 0850 305 5220 Numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve servis randevusu için adresinizi bırakabilirsiniz.

Ücretlendirme konusu yapılan onarımın, kullanılan yedek parçalara ve arızaya göre değişebilmektedir. Firmanın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

İl ve İlçe:, ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr.servisw.com